alwaysclean.co.il

ניקוי חלונות בגובה – המחירון המקיף ברשת

ניקוי חלונות בגובה – המחירון המקיף ברשת מי אמר שרק ניקיון בתוך המשרד או הבית הוא החשוב? עתה ניתן להנות גם מניקיון חיצוני עם מגוון חברות מקצועיות לביצוע עבודות ניקיון גם בגובה רב   בטח לא פעם נחשפתם בסרטים אמריקאיים למראות של עובדי ניקיון על פיגומים אשר מנקים את חלונות משרדי גורדי השחקים ואמרתם אצלינו זה לא יקרה. אז הנה, מעתה אפשר..


מחירון חברות ניקיון – 2016

מחירון חברות ניקיון – 2016 כאשר הקמנו את האתר , יצרנו כאן מחירון לשירותכם. מאז חלפו כמה שנים והחלטנו שהגיע העת לארגן מחירון חדש, הרבה יותר מעודכן על מנת שיהיה לכם קל יותר להזמין חברות ניקיון לבית או למשרד כאשר יוצרים מחירון של חברות ניקיון, אנחנו צריכים לחלק את העבודה בין קטגוריות שונות ואם אפשר בין מבנים בגדלים שונים...


ניקיון לאחר שיפוץ – כמה זה עולה לנו

ניקיון לאחר שיפוץ – כמה זה עולה לנו כשמתכננים שיפוץ לבית חשוב לקחת בחשבון גם את הניקיון שיידרש אחריו. השוואת מחירים פשוטה ובדיקה מקיפה ותצאו מרוויחים תמיד אחרי השיפוץ מתחילה המשימה החשובה לא פחות: ניקיון לאחר שיפוץ. חברות רבות מציעות שירותי ניקיון לאחר שיפוץ במחירים אטרקטיביים במיוחד, בעבודה מקצועית ובזמן סביר במיוחד. חברות ניקיון..


מחירון ניקיון משרדים – המחירון המלא לניקיון משרדים

מחירון ניקיון משרדים – המחירון המלא לניקיון משרדים משרד נקי הוא משרד שכיף לעבוד בו, הוא משדר רוגע וטוהר ומקום שהוא מטופח גם מוציא יותר מהעובדים שלו הן מבחינה תפעולית והן רגשית   חשוב להקפיד על משרד נקי בדיוק כמו שהנכם מקפידים על ניקיון ביתכם. משרד נקי משדר מקצועיות, אדם אשר מכבד את מקום עבודתו ועיסוקו ולא רק זה אלא גם נותן תחושה טובה יותר..


חברות ניקיון מציגות - הניקיון מגיע לשירותים

חברות ניקיון מציגות - הניקיון מגיע לשירותים באחד הפרקים הזכורים של סיינפלד, פירט ג'ורג' מה הם המשרדים עם השירותים הנקיים ביותר בניו יורק. הייתם בוודאי שמחים לעבוד במשרד שנמנה ברשימה זו שירותים ומטבחים משרדיים נוטים להתלכלך במהרה וזאת ממספר סיבות. מספר האנשים אשר עושים שימוש בשירותים ומטבחים משרדיים הינו רב ויומיומי ולא כל..


ניקיון גגות- אל תתנו לחורף ללכלך לכם את הגג

ניקיון גגות- אל תתנו לחורף ללכלך לכם את הגג חורף 2011-2012, שהתחיל מוקדם מהצפוי השנה, צפוי להיות סוער עפ"י תחזיות המטראולוגים, ובהתאם לכך חשוב להכין את הגגות ואת הבית לקראת למזג האוויר הסוער, במטרה למנוע אי נעימויות בהמשך הגג, על אף שהוא החלק החיצוני של הבית, זקוק לתחזוק עונתי. הביטוי 'רחוק מהעין רחוק מהלב' לא תופס במצבים..


עבודות בגובה - שומרים על חלונות המשרד נקיים

עבודות בגובה - שומרים על חלונות המשרד נקיים השילוב בין האקלים הארץ ישראלי הלח ומאובק לבין האינפלציה בכמות היונים והעטלפים במקומות עירוניים, מחייבת בעלי עסקים שמשרדיהם נמצאים בגובה להיעזר בשירותי ניקיון לפחות ארבע פעמים בשנה במדינת ישראל, תחום ניקיון משרדים בגובה עדיין אינו מפותח מאוד, וכתוצאה מכך קיים רק קומץ חברות המעניקות..


ניקוי שטיחים במשרדים- כשהשטיח נקי, אין מה להסתיר

ניקוי שטיחים במשרדים- כשהשטיח נקי, אין מה להסתיר מחקרים הוכיחו קשר הדוק בין ניקיון משרדים ויצירת אווירה נקיה ונעימה במקום העבודה, לבין העלאה במורל ובמוטיבציה של העובדים במשרד. חלק שני בסדרת המאמרים על ניקיון משרדים, הפעם ניקיון שטיחים וספות בעקבות הצפת השוק בחברות ניקיון, לעתים קרובות בעלי עסקים מתקשים לבחור חברת ניקיון שתהיה אמינה..


ניקיון משרדים - תנאי העסקת חברת ניקיון למשרד

ניקיון משרדים - תנאי העסקת חברת ניקיון למשרד אחרי שסקרנו עבורכם ניקיון בתים אחרי שיפוצים, החלטנו לסקור בשורה של מאמרים את התחום של ניקיון משרדים. מאמר ראשון בתחום יעסוק בתנאי העבודה של חברות ניקיון ומה הן מציעות בעבר, כל משרד וחברה היו צריכים להעסיק עובדי ניקיון ולשלם להם שכר – אך גם..


כל המידע על התנאים להעסקת עוזרת בית

כל המידע על התנאים להעסקת עוזרת בית על פי סקר שערך התמ"ת, קרוב ל-20 אחוזי מהבתים בישראל נעזרים בשירותים של עוזרת בית. עוד עולה ש-20 אחוזים מהעובדים במשק בית הם פועלים זרים   כמו בייביסיטר ומלצרים, בישראל התרגלנו כבר לכך שהעסקה של עוזרות בית נעשית באופן שהוא לכל הפחות בעייתי מבחינה חוקית. ביטוח לאומי, פנסיה,..


פוליש אחרי שיפוץ - מאמר שלישי בסדרה

פוליש אחרי שיפוץ - מאמר שלישי בסדרה סגנונות האדריכלות הפכו וורסטיליים יותר ובשוק ניתן למצוא סוגים רבים של אריחי רצפה מחומרים שונים. המגוון הרחב הביא להתפתחות מספר סוגי פוליש המתאימים למטרות שונות. מאמר שלישי בסדרת מאמרים ניקיון אחרי שיפוצים   אחרי בניית בית חדש, שיפוץ הכולל החלפת מרצפות או אפילו שיפוץ שאינו כולל זאת אך..


ניקוי חלונות אחרי שיפוץ - מאמר שני בסדרה

ניקוי חלונות אחרי שיפוץ - מאמר שני בסדרה אנחנו ממשיכים בסדרת המאמרים על ניקיון אחרי שיפוץ, והפעם ניקוי חלונות   ניקיון לאחר שיפוץ ובניה הוא מסובך ושונה לחלוטין מניקיון רגיל של הבית מכיוון שמעבר ללכלוך הרגיל, יש שאריות של חומרים שקשה להסיר ונדבקים לרצפות, לפנלים ולחלונות. ניקוי החלונות דורש תשומת לב מיוחדת, גם מכיוון שבדרך..


עוזרות בית - אם לא לקראת פסח אז מתי?

עוזרות בית - אם לא לקראת פסח אז מתי? גם השנה, בפסח הזה נדבר בעיקר על ניקיון הבית. מי יודע, אולי השנה הוא יישאר נקי גם אחרי שהחג ייגמר הפסח הגיע, ולמרות השם האירוני "חג החירות", רובנו מוצאים עצמנו משועבדים למלאכת הניקיון המייגעת. על רקע הביקוש הגבוה עוזרות בית אינן בנמצא, וחברות ניקיון בתים קשות מאוד..


ליטוש שיש אחרי שיפוץ - מאמר ראשון בסדרה

ליטוש שיש אחרי שיפוץ  - מאמר ראשון בסדרה סיימתם שיפוץ ואתם מתכננים להיכנס לגור בבית החדש? אל תמהרו, יש לכם עוד דרך ארוכה. מאמר זה מתחיל סדרה של מאמרים, כיצד להיכנס לבית נקי. והפעם נדבר על ליטוש שיש אם חשבתם שעם סיום השיפוץ תוכלו להתרווח בשקט ולהינות מהתוצאה הסופית, ובכן אתם עומדים לגלות, שעדיין לא. זה מוקדם מדי. גם..


ניקוי ספות - לשמור על ספה מבריקה

ניקוי ספות - לשמור על ספה מבריקה אף אחד לא אוהב לשבת על ספה מלאה שערות של כלב, או מלאה אבק שנכנס דרך המרפסת. בעזרת מדריך ניקוי ספות תדאגו לעצמכם לספה נקייה לא משנה כמה תנקו את הבית שלכם אם הספה והשטיח לא יהיו נקיים הבית לא יראה נקי ולמען האמת הוא גם לא יהיה נקי. שטיח וספות נקיים חשובים גם לתדמית הבית וגם..


מחירון חברות ניקיון

מחירון חברות ניקיון לא מעט אנשים לצערנו, מנצלים את חוסר הידע של האנשים וגובים מהם מחירים מפורזים על ניקוי דירה או משרד. החלטנו לעזור לאותם אנשים ולהציג בפניהן מחירון מעודכן הופעתם של אינדקסים שונים של בעלי מקצוע (ובפרט חברות ניקיון כמו באינדקס זה), הביאו עמם חידוש ששינה את יחסי חברות ניקיון-לקוחות,..


ניקוי בריכות - המדריך השלם

ניקוי בריכות - המדריך השלם הירידה במחירי בניית בריכות הפכה את בנייתן לפופולארית, הן בקרב בעלי בתים פרטים והן בקרב דיירי בנייני רבי קומות. הבעיה היא שעלות האחזקה, יכולה לצנן את ההתלהבות מהקמת בריכה פרטית בריכת שחיה בבית, מעבר להנאה שהיא מסבה לדיירי הבית, היא גם סמל סטאטוס, בעלי הבריכות נחשבים לאנשים עמידים ובעלי ממון...


ניקוי חלונות בסנפלינג - איך בוחרים חברה בצורה נכונה

ניקוי חלונות בסנפלינג - איך בוחרים חברה בצורה נכונה עם הופעת בנייני רבי קומות בישראל, החלו גם להופיע חברות רבות לניקוי חלונות בסנפלינג. לא סתם אתם רואים אנשים תלויים על חבלים מחוץ לקומה הארבעים ומתיזים על חלון כשאנחנו שומעים את המינוח "סנפלינג" מיד נחשוב על אותם "משוגעים" לאדרנלין וההרפתקנים שגולשים להנאתם ממצוקים..


ניקוי שטיחים - המדריך השלם

ניקוי שטיחים - המדריך השלם אנשים, חיות מחמד, אבק מבחוץ, לכלוך שאנחנו מכניסים הביתה, הכל השטיח סופג, אז מה הפלא שהוא מתלכלך מהר? לקיומו של שטיח בבית יש יתרונות רבים, הוא יכול להוסיף המון מבחינה ויזואלית, הוא נעים ומחמם בעונת החורף והוא יכול לשמש כמשטח משחק עבור הילדים. אך כידוע שטיחים מצריכים את..


עוזרות בית – עם או בלי פאנלים

עוזרות בית – עם או בלי פאנלים במקום לקום כל בוקר ולנקות את הבית או לבזבז יום את בוקר יום שישי על ניקיונות, עדיף להעסיק עוזרת שתבוא פעם בשבוע ותנקה הכל. כן, גם פאנלים רובנו לא אוהבים לנקות. אם להיות יותר מדויקים, רובינו שונאים לנקות - שונאים לשטוף, שונאים לנקות אבק שונאים אפילו את המגע עם הסמרטוט. אז באם מצבינו הכלכלי..


Copyright © 2021 alwaysclean.co.il כל הזכויות שמורות
אתר חברות ניקיון מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום ה ניקיון
מחפשים חברת ניקיון מקצועית? מלאו את הטופס ותקבלו הצעות
אנחנו עובדים עם חברות הניקיון האמינות והמקצועיות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!