ניקיון שטיחים

עמוד הבית פורומים פורום ניקיון ניקיון שטיחים

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • תגובות
    ניקיון שטיחים

מעוניינת לנקות ניקיון יסודי את כל השטיחים בבית – כ-4 שטיחים גדולים ועוד 5 שטיחונים. האם עדיף להזמין חברת ניקוי שטיחים הביתה או לקחת את השטיחים למקום אשר מתמחה בסוג ניקיון שכזה (יש בכלל מקומות כאלו? לא כל כך יודעת איך זה עובד)

ניקיון שטיחים

היי דנה,
    שתי האפשרויות קיימות.
    את יכולה להזמין ניקוי שטיחים שיגיעו הביתה עם מכונות וינקו לך, ואת יכולה לקחת את השטיחים לחברה המתמחה בניקיון שטיחים.
    כיוון שאני מנועה מלהזכיר שמות או להעדיף מנקה זה או אחר, תוכלי פשוט לחפש באינטרנט "ניקיון שטיחים"  ויופיעו לפניך כל האפשרויות,
    בהצלחה

ניקיון שטיחים תגובה

היי דנה,
    מהניסיון האישי שלי, את מתקשרת לחברת ניקיון שעוסקת בניקוי שטיחים. (שימי לב שלא כל חברת ניקיון עוסקת בזה או מבינה באמת בתחום). 
    מסבירה להם מה השירות שת מעוניינת והם לרוב מגיעים לאסוף את השטיחים ומנקים אצלם. ככה לפחות זה היה אצלי, הגיעו לאסוף 2 שטיחים, של הסלון ובחדר שינה. הם החזירו את השטיחים אחרי כמה ימים ניקים ועם ריח מצויין. 
    כן שמעתי על מקרים ספציפיים שמנקים גם בבית  עצמו אבל זה לא משהו שקורה הרבה. לפחות למיטב הבנתי. החברה שהזמנתי ניקו עם חומר חיטוי וזה מה שגרם לי לבחור דווקא בהם. וכמובן המחיר גם היה פקטור בבחירה בהם. 
    זו החברה שאני הזמנתי מוזמנת להתייעץ איתם. 
    שיהיה בהצלחה!  

ניקיון שטיחים תגובה

היי דנה,
    מהניסיון האישי שלי, את מתקשרת לחברת ניקיון שעוסקת בניקוי שטיחים. (שימי לב שלא כל חברת ניקיון עוסקת בזה או מבינה באמת בתחום). 
    מסבירה להם מה השירות שת מעוניינת והם לרוב מגיעים לאסוף את השטיחים ומנקים אצלם. ככה לפחות זה היה אצלי, הגיעו לאסוף 2 שטיחים, של הסלון ובחדר שינה. הם החזירו את השטיחים אחרי כמה ימים ניקים ועם ריח מצויין. 
    כן שמעתי על מקרים ספציפיים שמנקים גם בבית  עצמו אבל זה לא משהו שקורה הרבה. לפחות למיטב הבנתי. החברה שהזמנתי ניקו עם חומר חיטוי וזה מה שגרם לי לבחור דווקא בהם. וכמובן המחיר גם היה פקטור בבחירה בהם. 
    זו החברה שאני הזמנתי מוזמנת להתייעץ איתם. 
    שיהיה בהצלחה!  

ניקוי שטיחים

מרבית חברות הניקיון שעוסקות בניקוי שטיחים מבצעות את שני סוגי הניקיון.
    מהניסיון שלי, אפשר להזמין ניקוי אצלך בבית, ואפשר להזמין אותם שיאספו את השטיחים אליהם. 
    אישית חושבת שעדיף שיאספו את השטיחים, גם זה לא גזל ממני זמן, כי זה לא עכשיו להישאר בבית עם האיש מקצוע ולחכות שיסיים את העבודה. וגם לא הרגשתי בכלל את התהליך. באו אספו ואחרי משהו כמו שבוע החזירו את השטיחים ייבשים, נקיים ועם ריח נהדר. 
    יש לא מעט חברות שניתן למצוא באינטרנט בקלות, אישית ממליצה על החברה הזו. 
    ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים

מרבית חברות הניקיון שעוסקות בניקוי שטיחים מבצעות את שני סוגי הניקיון.
    מהניסיון שלי, אפשר להזמין ניקוי אצלך בבית, ואפשר להזמין אותם שיאספו את השטיחים אליהם. 
    אישית חושבת שעדיף שיאספו את השטיחים, גם זה לא גזל ממני זמן, כי זה לא עכשיו להישאר בבית עם האיש מקצוע ולחכות שיסיים את העבודה. וגם לא הרגשתי בכלל את התהליך. באו אספו ואחרי משהו כמו שבוע החזירו את השטיחים ייבשים, נקיים ועם ריח נהדר. 
    יש לא מעט חברות שניתן למצוא באינטרנט בקלות, אישית ממליצה על החברה הזו. 
    ניקוי שטיחים

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך