alwaysclean.co.il

עוזרות בית – עם או בלי פאנליםבמקום לקום כל בוקר ולנקות את הבית או לבזבז יום את בוקר יום שישי על ניקיונות, עדיף להעסיק עוזרת שתבוא פעם בשבוע ותנקה הכל. כן, גם פאנליםרובנו לא אוהבים לנקות. אם להיות יותר מדויקים, רובינו שונאים לנקות - שונאים לשטוף, שונאים לנקות אבק שונאים אפילו את המגע עם הסמרטוט. אז באם מצבינו הכלכלי מאפשר לנו (ולעיתים גם אם לא) נבחר להיעזר בשירות של עוזרות בית.

עוזרות הבית יגיעו בדרך כלל לביתנו, פעם בשבוע או יותר, תלוי בגודל הבית ובתקציב שלנו. העוזרות יעבדו משהו בין 3-6 שעות בכל פעם ואם הן יבצעו את עבודתן כראוי בלכתן יהיה לנו בית נקי ומסודר, כזה שכיף להיות בו לפחות עד שהוא מתלכלך ומתבלגן שוב.


אז מה בעצם תפקידם של עוזרות בית
עוזרות בית
בגדול, תפקידה של עוזרת בית הוא ניקיון בתים: אבק שהסתבר, לשאוב את השטיחים, לשטוף את הרצפות, לשטוף כלים, לנקות את השירותים והמקלחת ולשטוף את החלונות.

לא כול עוזרות הבית יהיו מוכנות לעשות הכול. יש עוזרות בית שלא מוכנות לנקות חלונות, יש כאלו שלא מוכנות לשטוף כלים ואחרות לא יסכימו לסדר ארונות בגדים.

בעקרון, בשביל להוציא משירותיה של עוזרת הבית שלכם את המיטב, מומלץ להשאיר לה רשימה של דגשים ומשימות לניקיון תוך לקיחה בחשבון של זמן העבודה שלה.


איך מוצאים עוזרת בית

רובנו לא נסכים שכל אחת תיכנס לביתנו ותקבל גישה חופשית לרכושנו היקר ביותר. לכן, נבחר עוזרת בית, אחרי שקיבלנו המלצות אודותיה מחברים או מאנשים שאנחנו מכירים.

באם אין לנו המלצות שכאלו, ניתן לחפש עוזרות בית דרך לוחות מודעות או דרך האינטרנט. אם מצאנו עוזרת, בדרך חיפוש שכזאת.

חשוב מאוד, לדרוש מאותה העוזרת המלצות, גם בכדי לעמוד על אמינותה וגם בכדי להיות מודעים לאופן תפקודיה.

לפני שעסיק עווזרת בית חשוב שנשב איתה ונתאם ציפיות. נשים לה דגשים מה חשוב לנו שהיא תעשה בבית (שטיפה, אבק, שירותים, ניקוי חלונות וכדומה) ונוודא מולה שהיא אכן מוכנה לבצע את כל הפעולות הללו.

מומלץ, להישאר איתה בבית, בפעם הראשונה בה היא מנקה בביתנו ולהדריך אותה במדויק מה לעשות ואיפה כל דבר בבית נמצא. כך, נוכל לוודא שהיא אכן מבצעת את עבודתה כראוי.


עלויות אחזקת עוזרת בית

רוב עוזרות הבית יקבלו שכר על פי שעת עבודה כאשר שכרן לשעה ינוע בדרך כלל בין 35 ₪ ל60 ₪ לשעה.אל השכר לשעה תצטרכו להוסיף תשלום עבור נסיעות ובהתאם לחוק גם תנאים סוציאליים, חופשות ובמקרה של פיטורים גם פיצויים.


ישנן עוזרות שמעדיפות לעבוד בלי קבלות ומסבירות למעסיקים שלכאורה, עדיף להם ככה, אז הם לא צריכים לשלם להן ביטוח לאומי ומס בריאות.
אל תתפתו לזה. מלבד העובדה שמדובר בעבירה על החוק, אם לעוזרת קורה משהו בבית שלכם, אתם תשלמו לה פיצויים ולא ביטוח לאומי

13/08/2010    alwaysclean.co.il
פורום ניקיון

© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר alwaysclean.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2019 alwaysclean.co.il כל הזכויות שמורות
אתר חברות ניקיון מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום ה ניקיון
מחפשים עוזרת בית? מלאו את הפרטים בטופס וקבלו הצעות בהקדם
052-8829899

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!